Spring Finale

Games

145

Courts

12

Organization

PQSports

Location

North Augusta, SC

Date

Jun 1-3

Location

North Augusta, SC

Filter:

Division
Team Name
Games
Varsity (Girls)
Bluffton Bulls
3 Games
Varsity (Girls)
Georgia Sting (Dukes)
4 Games
Varsity (Girls)
Team Power (Gwinnett)
3 Games
Varsity (Girls)
Tier 1 Blaze 2019
4 Games
JV Division (Girls)
Augusta Lady Legends
4 Games
JV Division (Girls)
Georgia Royals
3 Games
JV Division (Girls)
S.F. Lady Bandits 10th
4 Games
JV Division (Girls)
SUPERNOVAS 10th
3 Games
JV Division (Girls)
Team Power (Gwinnett) 9th
4 Games
9th Grade
Augusta Legends
3 Games
9th Grade
Blue Heat Academy
3 Games
9th Grade
Bluffton Bulls
3 Games
9th Grade
GA Mavericks
4 Games
9th Grade
Georgia Fusion
4 Games
9th Grade
S.F. Bandits
4 Games
9th Grade
Showtime Elite
4 Games
9th Grade
Showtime Hoops (NC)
5 Games
9th Grade
Strong Island Generals
4 Games
9th Grade
Upward Stars Riverfront
3 Games
9th Grade
YSYB (White)
3 Games
8th Grade
Augusta Legends
3 Games
8th Grade
Bluffton Bulls
4 Games
8th Grade
GA Mavericks
4 Games
8th Grade
Team 706
1 Game
8th Grade
Team Power (Gwinnett)
3 Games
8th Grade
Team Wall (SC)
2 Games
8th Grade
Upward Stars Riverfront
4 Games
8th Grade
YSYB
5 Games
7th Grade
Bluffton Bulls
3 Games
7th Grade
Brown Suns
3 Games
7th Grade
GA Mavericks
3 Games
7th Grade
Georgia Fusion
5 Games
7th Grade
N.E.T.
3 Games
7th Grade
SC Team Sixers
5 Games
7th Grade
Shine Hoop Grinders
5 Games
7th Grade
Strong Island Generals
3 Games
7th Grade
TSF Elite
3 Games
7th Grade
Upward Stars Riverfront
3 Games
7th & 8th Grade (Girls)
Bluffton Bulls
3 Games
7th & 8th Grade (Girls)
Georgia Pistols (Black)
3 Games
7th & 8th Grade (Girls)
S.F. Lady Bandits
4 Games
7th & 8th Grade (Girls)
Tier 1 Blaze 2022/2023
4 Games
6th Grade
Bluffton Bulls
3 Games
6th Grade
Columbia Hoopers
3 Games
6th Grade
East GA Panthers
5 Games
6th Grade
ELW Premier
3 Games
6th Grade
SC Team Sixers
3 Games
6th Grade
Shine Hoop Grinders
5 Games
6th Grade
Team Power (Gwinnett)
4 Games
6th Grade
Upward Stars Riverfront
4 Games
5th Grade
Augusta Legends
2 Games
5th Grade
Bluffton Bulls
4 Games
5th Grade
GA Mavericks
3 Games
5th Grade
Georgia Stars
4 Games
5th Grade
Shine Hoop Grinders
4 Games
5th Grade
Strong Island Generals
3 Games
5th Grade
Team Power
5 Games
5th Grade
Upward Stars Riverfront
3 Games
4th Grade
GA Mavericks
3 Games
4th Grade
Team Power
4 Games
4th Grade
Team Wall (SC)
4 Games
4th Grade
Upward Stars Riverfront
3 Games
3rd Grade
Team Power
4 Games
3rd Grade
Team Wall (SC)
3 Games
3rd Grade
Upward Stars Riverfront
3 Games
2nd Grade
Shine Hoop Grinders
3 Games
2nd Grade
Strong Island Generals
4 Games
2nd Grade
Team Wall (SC)
5 Games
2nd Grade
United Elite Warriors
4 Games
11th Grade
Augusta Legends (US)
5 Games
11th Grade
Carolina Shockers
4 Games
11th Grade
Georgia Royals
3 Games
11th Grade
Team Power (Gwinnett)
4 Games
11th Grade
Upward Stars Riverfront
4 Games
10th Grade
Augusta Legends
4 Games
10th Grade
Carolina Shockers
2 Games
10th Grade
Georgia Spirit
2 Games
10th Grade
SC Team Sixers
4 Games
10th Grade
Showtime Elite
3 Games
10th Grade
Strong Island Generals
3 Games
10th Grade
Team Flyght Carolina
4 Games

Filter:

Preview
Division
Court
Matchup
Date

Loading